6 березня відбулося свято «Усі квіти даруємо, Вам жінки!», за участі учнів 8-В класу. Березень — перший місяць весни. І хоча погода у цьому році ще не потішила нас березневим теплом, але світле жіноче свято, яке відзначається на початку весни, дарує нам душевне тепло і радість.
Учні 8-В класу демонстрували свої таланти, дарували глядачам позитивні емоції. Зі сцени лунали щирі слова-подяки, а також найкращі побажання для матерів, бабусь та сестер. Теплі слова, пісні, гумористичні сценки та музичні номери розчулили усіх глядачів. Отож, дорогі жінки, нехай весняне тепло оселиться у ваших домах і душах. Нехай краса природи надихає, а початок весни символізує початок чогось прекрасного у вашому житті! Гарний настрій, яскраві дитячі враження та щире задоволення батьків — це чудовий підсумок проведеного святкового заходу!