
12 червня учні 8-А класу провели захоплюючий та цікавий день у м. Івано-Франківськ. Ми відвідали музей “Нова енергія” та були вражені красою університету Короля Данила. Трішки перевірили себе на витривалість, взявши участь у horror-квестах. Не зважаючи на дощову погоду вранці, до кінця дня сонечко нам посміхнулося. І ми змогли прогулятися затишними вуличками Івано-Франківська, помилуватися заходом сонця на міському озері, та красою міста з висоти оглядового майданчика центральної Ратуші міста. День видався на славу!!!
