01 вересня 2019 року ювілейний шкільний дзвінок пролунав у нашому освітньому закладі. Саме 30 років тому свої двері радо відчинила нова, на той час середня, школа. Роботу у ній розпочали більше ста учителів та більше 900 учнів. Було здійснено будівництво нового корпусу та реконструкція двох корпусів.
30 років для школи – це певний рубіж, висока сходинка, на яку необхідно було піднятися.
Наша школа – це школа прекрасного минулого і цікавого майбутнього, де завжди працювали і працюють висококваліфіковані, творчі вчителі та навчаються чудові, талановиті здобувачі освіти.
30-річний ювілей – не звичайний ювілей, а ювілей домівки поколінь. Одні навчали, інші навчались. Школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це ті педагоги, хто щодня переступає поріг, сіючи зерна доброго, розумного, вічного, й ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть у пам’яті учнів та колег, і вчителі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців, їхні щирі слова подяки. Це учителі-ветерани праці, які нині перебувають на заслуженому відпочинку. Праця кожного з них – це золоті сторінки історіїнашого закладу.
Зі стін школи вийшли сотні талановитих випускників, які, можливо, не всі стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що вихованці закладу понесли у світ зерна любові до всього рідного, вони добрими справами прославляють школу й село на теренах України та за кордоном.
Завітали до ліцею випускники різних поколінь, щоби привітати рідну альма-матер з ювілеєм. Безмежна вдячність за теплі, щирі слова, за приємні спогади про безтурботне шкільне життя.
Уже доброю традицією стало зустрічати поважних гостей флешмобом на урочистій лінійці, на якій учні всіх класів сплели ювілейний віночок.
А починалося все дійство зі створення артпроекту «Подарунок рідній школі» та малюнку на асфальті «Школа моєї мрії» до них долучилися всі гості, учні, вчителі та батьки.
Урочисто та зворушливо пройшла святочна академія. Вдячна сьогоднішнім нашим учням за їхню працю, за усмішки, за політ думок і почуттів, за те, що разом з ними щомиті відкриваєш щось нове в собі й у житті. У кожній нашій дитині світить сонце, вони всі талановиті, ерудовані, демократичні й розкуті. Це діти ХХІ-го сторіччя.
Дякую колегам-учителям за відданість нашій загальній справі, за любов до своєї професії. Дякую всім спеціалістам, технічним працівникам: їхній щоденний внесок у життєдіяльність закладу такий необхідний. І теж – почесний.
Велике спасибі батькам! Тісний зв’язок із ними, щире спілкування дають нам можливість ефективно вирішувати концептуальні питання навчання й виховання дітей.
Дякуємо місцевій владі за взаєморозуміння та підтримку.
Школо, велика родино!
Віншую твою радість, що збираєш до свого порогу вчителів, випускників усіх поколінь як ознаку Духовності, Соборності та Єдності.
Усім нам мирного неба, невпинного руху вперед до розбудови нової української школи, успішного здійснення всіх планів та задумів.
P.S. Присутні гості на святі:
1.Радиш Сергій Васильович, голова Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
2.Чурко Тетяна Василівна, начальник відділу освіти Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
3. Матейчук Роман Степанович, заступник голови Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
4. Захарук Олександра Юріївна, секретар Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
5. Никифоряк Микола Михайлович, начальник відділу підприємницької та інвестиційної діяльності Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
6. Радиш Ольга Іванівна, провідний спеціаліст відділу освіти Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.
7. Лаврук Володимир Володимирович, головний спеціаліст відділу освіти Косівської РДА.
8. Бович Світлана Олексіївна, голова районної ради профспілки освітян Косівського району.
9. Дибель Володимир Юрійович, генеральний директор Любимльського територіального медичного об’єднання Любимльської районної ради, заслужений лікар України, депутат Волинської районної ради.
10. Михнюк Василь Васильович, полковник Міністерства оборони України.
11. Ропар Василь Васильович, начальник управління соціального захисту населення Косівської РДА.
12. Стеф’юк Роман Григорович, директор Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва.
13. Захарук Іван Іванович, голова батьківського комітету Рожнівського ліцею «Гуцульщина».
14. Батурін Андрій Іванович, заступник голови батьківського комітету Рожнівського ліцею «Гуцульщина».
15.Мицкан Олександра Ярославівна, заступник голови батьківського комітету Рожнівського ліцею «Гуцульщина».
16. Щербань Василь Іванович, випускник 1962 року, геодезист та головний механік.
17. Рибарук Ганна Михайлівна, директор Рибненської гімназії.
18. Сенчук Вікторія Вікторівна, директор Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини.
19. Церковнюк Роман Васильович, вчитель предмету «Захист Вітчизни» Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини.
20.Галичук Ольга Петрівна, вчитель початкових класів Рожнівського ліцею «Гуцульщина».
21.Сахро Тетяна Євгенівна, приватний підприємець.
20. Мацко Василь Миколайович, директор ТОВ «Теплопостач-І».
21. Свирид Любов Дмитрівна, директор будинку культури імені Андрія Красовського
22. Атаманюк Світлана Василівна, директор Рожнівського ЗДО «Сонечко».
23.Пучко Марія Миколаївна, ветеран педагогічної праці Рожнівського ліцею «Гуцульщина».
24. Бернюга Марія Степанівна,перший завідувач неврологічного відділення Кутської міської лікарні Косівського району, член Кутського осередку Союзу українок.
Наш освітній заклад привітали:
1. Володимир Федорович Погребенник, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури, заслужений діяч науки й техніки України, віце-президент ГО «Національна академія вищої освіти України», лауреат премії імені Івана Огієнка в галузі освіти.
2.Пучко Роман Володимирович, випускник 2005 року, співзасновник ГО «ReThink», член Ради з розвитку інновацій при прем’єр-міністрі України.
3.Нагнибедюк Василь Васильович, кандидат біологічних наук, перший заступник директора державного підприємства «Укркомунобслуговування».
4. Нагнибедюк Наталія Василівна, член ради земляцтва іванофранківців у м. Києві.
5.Директори спеціалізованих закладів освіти Івано-Франківщини.
6.Данилюк Інна Василівна, директор Івано-Франківського коледжу ПВНЗ університету Короля Данила.
[envira-gallery id=”2714″]