![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-06_14-42-15-282-1-1210x642.jpg)
З цієї нагоди в нашому ліцеї були проведено інформаційні лінійки про важливість дотримання правил безпеки платежів і розрахунків в Інтернеті. Це чудова можливість поділитися важливою інформацією з учнями та допомогти їм стати відповідальними користувачами Інтернету (перегляд відео-роликів на перерві).
Для учнів 8х класів вчителі інформатики провели заняття з платіжної безпеки на тему: “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”, розроблене експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.
Мета заняття: ознайомити учнів із правилами платіжної безпеки, вберегти учнів від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність учнів про кібергігієну, платіжну безпеку та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.