З цієї нагоди в нашому ліцеї були проведено інформаційні лінійки про важливість дотримання правил безпеки платежів і розрахунків в Інтернеті. Це чудова можливість поділитися важливою інформацією з учнями та допомогти їм стати відповідальними користувачами Інтернету (перегляд відео-роликів на перерві).

Для учнів 8х класів вчителі інформатики провели заняття з платіжної безпеки на тему: “Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час”, розроблене експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Мета заняття: ознайомити учнів із правилами платіжної безпеки, вберегти учнів від випадків шахрайства, поліпшити обізнаність учнів про кібергігієну, платіжну безпеку та сформувати культуру безпечної поведінки у віртуальному просторі.