Можливо, ти не зміниш світ, допомагаючи людині, яка зазнає знущань, але ти зміниш світ цієї людини.
Булінг у школі – це серйозна проблема, але з правильними підходами та спільними зусиллями всіх учасників освітнього процесу цю проблему можна подолати та створити безпечне та комфортне середовище для всіх учнів.
15 березня 7-А клас на виховному занятті «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом» працював над важливою темою булінгу серед дітей.

Виховне заняття про булінг є невід’ємною частиною процесу формування свідомого та емпатичного ставлення до інших учасників шкільного середовища. Тема булінгу, або запобігання насильству та цькуванню серед дітей та підлітків, має величезне значення для створення безпечного та дружнього навчального середовища.
Коли пишеш історію свого життя, не дозволяй нікому іншому тримати олівець.