Відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер», з метою пошуку, підтримки талановитих учнів і популяризації інформаційно-технологічних знань з 13-13 листопада 2023 року проведено Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер-2023» для учнів 2-11-х класів.

Ми будемо з нетерпінням чекати  результатів конкурсу та наступної гри!

До 2022 року Конкурс був одним з наймасовіших у світі освітніх заходів. Інтервенція Росії проти України змусили оргкомітет конкурсу в Україні підняти це політичне питання і перед всією міжнародною спільнотою конкурсу. З перших днів інтервенції Росії ми надавали міжнародній Бебрас-спільноті всю поточну інформацію про жахливі злочини путінської орди проти України, зокрема проти дітей та юнацтва. Завдяки великій і злагодженій підтримці національних оргкомітетів Польщі , Чехії , Латвії та Німеччини нам вдалось добитися повного припинення участі Росії та Білорусі в усіх заходах міжнародної спільноти «Бебрас».