![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421809092_6799033350225319_3831498392375163782_n-1-1210x642.jpg)
Ось і завершилася триденна зустріч представників клубів Юних лісових рейнджерів у рамках проєкту “Зелене партнерство”, що виконує БФ Центр громадських ініціатив у партнерстві з Лісовою Службою США. Неоціненний досвід, море позитивних емоцій, нові партнерські зв’язки стали підсумком цієї зустрічі. Слова щирої вдячності висловлюємо всій команді благодійного фонду за багаторічну співпрацю у дусі виховання екологічносвідомого підростаючого покоління. Хай ваша праця завжди буде високооцінена та приносить плідні плоди!