![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/изображение_viber_2024-02-09_08-37-53-150-1210x642.jpg)
Наш випускник, військовослужбовець Михайло Кабанюк отримав мінно-вибухове поранення під час бойових дій в районі Авдіївки, поранення обидвох ніг, зараз проходить лікування.
Сьогодні учні ліцею передали гроші, які отримали за розколяду на лікування Михайла 3 500 тис. грн.(3 000 тис. грн. розколяда та 500 грн. передали учні 7-А класу).
Також передали 5 000 грн., які офірував благодійник.
Скільки буде сил, стільки і будемо допомагати. Нехай сторицею Господь Бог віддячить всім жертводавцям. Слава Україні.