Із метою популяризації науки математики та підтримки талановитої молоді щорічно в ліцеї проводиться Тиждень математики, святкування міжнародного дня числа Пі.
У 9-А класі проведено стем-проєкт “квіткова клумба” та розв’язування компетентісних задач на застосування формул площі круга та довжини кола.
5 клас “знайомство з числом пі”
6 клас “цікавинки про число пі”(вчитель Гордій О.В.)
Учні 6-А та 6-Б класів прийняли участь у математичних заходах до Дня числа Пі. Під час занять здобувачі освіти дізналися цікаві факти про число Пі, удосконалили здобуті математичні навички. Діти виконали завдання:
1) на знаходження довжини кола та площі круга;
2) продовжили запис числа Пі;
3) побудували стовпчасту діаграму «Місто Пі»;
4) пройшли лабіринт;
5) знаходили слова у кросворді;
6) розмалювали і створили постер.
Цікавим і захоплюючим завданням було продовження ряду слів, які починаються на Пі та знаходження цікавих фактів про число Пі в мережі інтернет (вчитель Тарабаса Н.М.).
У 8-А класі проведено заняття «Це загадкове число Пі», під час якого було встановлено наш «рекорд»: Захарук Євген продемонстрував запам’ятовування 100 знаків після коми числа Пі (вчитель Шкрібляк О.М.).

Для чого потрібно нам число Пі?” у 7- В кл( вчитель Данилюк О.Д).