18 квітня 2024 року під керівництвом вчительки історії Іванни Рибенчук  учні дев’ятих класів взяли участь у  проведенні заходу ««Маркери ідентичності: міжнародний захист» ( до відзначення 70-річчя членства України в ЮНЕСКО).   Під час Zoom-конференції діти мали можливість дізнатися про «Основні положення та актуальність Конвенції 1970 року в умовах війни». А також ознайомитися з презентаціями на теми ««Як росія викрадала культурні цінності і продовжує це робити протягом століть», «Повернення культурних цінностей в Україну як елемент збереження національної ідентичності». Відбулася активна дискусія та обмін ідеями між учасниками.

Участь у конференції надала можливість учням розвинути навички критичного мислення та аналізу, що є важливими у сучасному світі. Її результати сприятимуть подальшому розвитку міжнародного співробітництва та розумінню міжкультурних взаємин.