Розлетілися наші випускники в різні куточки нашої України. І яка радість для наших колишніх учнів, що вони на деякий час знову повернуться у роки своєї юності, у рідну школу. До школи прибули випускники різних професій, але усіх їх єднає почуття любові до нашої рідної школи, яка збирає у своє рідне коло тих, хто отримав тут путівку у життя.

Ми, учні та вчителі школи, сподіваємось, що саме ця подія принесла радість і допомогла пригадати часи, коли випускники цих років почули свій перший дзвінок, познайомилися з першою вчителькою, перші успіхи і невдачі, і навіть те перше кохання, яке вогником зігрівало юні серця. Зустрічали їх з радістю та любов’ю і діти, і всі вчителі. Випускники поділилися своїми думками про те, що дуже б хотіли повернутися в стіни рідної школи, у своє дитинство, юність.