![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/maxresdefault-1-1210x642.jpg)
13 травня в Івано-Франківську на базі університету Короля Данила відбувся неймовірно цікавий захід – Scratch Day-2019! Дев’ятнадцять юних скретчерів Рожнівского ліцею зустрілися із 25 командами Івано-Франківщини. Майбутні програмісти ділилися своїми творчими проектами і сміливими ідеями, вражали цікавими рішеннями та глибокими знаннями. Scratch творить дива: об’єднує однодумців та робить життя яскравішим!