![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/09/изображение_viber_2021-09-06_13-48-30-222-1210x642.jpg)
Найкращий подарунок для бібліотеки – це книга. Думаєте, це стереотип? А от і ні! Ми працюємо серед книг і просто обожнюємо, коли їх стає ще більше!
Нещодавно наш ліцей отримав неймовірний подарунок від редакції журналу “Гуцульщина” з Верховини в особі редактора Романа Клима та авторки духовних книг Калини Ватаманюк з села Кобаки. Наша бібліотека поповнилась на 7 журналів та 8 книг. Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника від усього серця дякує за такий подарунок!