![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/79764091_1729769903821257_2508580639704350720_n-1210x642.jpg)
І знову телекомунікаційний проєкт “Північ – Захід”! Сьогоднішня атмосфера on – line спілкування учнів була надзвичайно святковою. Адже до всіх нас завітав Святий Миколай. Устами дітей передавалися позитивні враження від свята з Рожнова у Шостку, з Шостки у Рожнів…А ще лунали пісні й новорічні побажання… Це чудово, коли сотні кілометрів не є бар’єром у спілкуванні однолітків! Дякуємо організаторам за мудрий проєкт!
[envira-gallery id=”3077″]