![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/изображение_viber_2023-05-06_10-36-47-685-1210x642.jpg)
4 травня для учнів 7-В класу проведено виховний захід на тему “Шануй батька й неньку, буде тобі скрізь гладенько”. У травні по всій Україні святкують День матері. Свято матері – свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.
Недарма в народі кажуть: «Без сім’ї немає щастя на землі». Саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра. Батьки – це найцінніше, що є в кожної дитини! Для всіх присутніх, батьків та гостей заходу учні подарували сердечка на пам’ять, як символ відданості, добра і любові (символічні магнітики, які зробили самі на заняттях з трудового навчання).