Наша Україна славиться численними традиційними святами та обрядами. Серед осінньо-зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше – день Андрія Первозванного, чи, як його ще називають у народі, Калита. Свято припадає на 13 грудня. Учні 3-В класу (класний керівник Гарасимко Н.М.) свято бережуть традиції українського народу. Школярі зуміли відтворити звичаї та обряди цього дня. Це і ворожіння, і закликання, і ритуальне кусання калити. Свято «Андріївські вечорниці» зібрало в дружнє коло і батьків, і дідусів, і бабусь. Лунали веселі і сумні пісні, дотепно жартували хлопці. Господиня і дівчата випікали калиту та варили вареники, якими потім пригощали гостей. Свято залишило добрий слід у кожного в серці.

[envira-gallery id=”3021″]