Дорогі учні, батьки, вчителі та односельці! Висловлюємо щиру подяку усім, хто долучився до акції «Великодній кошик».
Бажаючи допомогти вразливим категоріям населення і в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього, Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника вже традиційно проводить щорічну благодійну акцію для дітей з малозабезпечених сімей, дітей, які проживають в СЖО, дітей-сиріт та дітей з числа внутрішньо-переміщених осіб.
У такий складний час нам вдалося зібрати 19 971 грн (картковий рахунок) та 3 800 грн (готівковий рахунок). І це все тільки завдяки вам. Зокрема, хочемо подякувати асоціації “Unimos Corazones” в м. Мадрид, засновником якого є наш односельчанин Михайло Томей. Асоціація перерахувала на рахунок 6 000 гривень. Також, дякуємо Михайлу Глітняку, за подаровані писанки для дітей. Сподіваємось, що такими святковими продуктовими кошиками, ми змогли покращити настрій дітям. Кількість дітей, які отримали продуктовий набір: 21.
Від імені потребуючих дітей, щиро дякуємо за Вашу допомогу, за Ваше щире бажання поділитись із ближнім. Нехай Господь сторицею віддячить вам за Вашу пожертву! З прийдешнім святом Христового Воскресіння! Мирних свят!