24.04.2024 р. у Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» відбувся благодійний захід «Великоднє дерево надії!», у якому взяли участь здобувачі освіти 7-В класу (кл.кер. Наталія Паранчич). Адміністрація школи, вчителі, батьки прийшли підтримати учнів та доєднались до благородної місії – збору коштів для ЗСУ.
Багато пісень та танців, які звучали, народжені цією війною. Це чиясь історія, душевні переживання, які тепер стосуються кожного українця. Ми разом відстоюємо свою землю. Кожен як вміє, кожен на своєму місці. Кожен, хто виходив на сцену, викладався на всі сто відсотків. Це був особливий виступ, виступ на підтримку наших воїнів, які мужньо тримають фронт, та у пам’ять про полеглих Героїв, які віддали своє життя в боротьбі за Україну. Глядачі відчували це і переживали кожен номер разом з виконавцями.
Велике спасибі усім, хто взяв участь у благодійному заході.
Під час концерту було зібрано 4000 грн. Ці кошти будуть спрямовані на потреби наших захисників. Слава Україні! Героям Слава!