Сьогодні у стінах нашого ліцею відбулась зустріч представників ювенальної поліції, а саме: старшого інспектора ЮП Косівського РВП, капітана поліції, Радиша Сергія Васильовича, начальника СРПП Косівського РВП, лейтенанта поліції, Григорука Тараса Антоновича та інспектора СРПП, лейтенанта поліції, Герцюк Мар’яни Володимирівни з представниками батьківського комітету учнів 5-11 класів. Тематикою даної зустрічі була «Небезпека керування мототранспортними засобами неповнолітніми особами». Обговорили наслідки, які носять даного роду захоплення підлітків, попередили про відповідальність дітей та батьків, ознайомились з нормативно-правовою базою, яка регулює дане питання. Гості чітко та лаконічно довели до відома всіх присутніх про те, що вся відповідальність за життя, виховання, дії та вчинки дітей повністю лежить на плечах батьків та їх офіційних опікунів. Щиро віримо, що такі превентивні заходи дозволять убезпечити наших здобувачів освіти від ризиків стати учасником, – винуватцем чи потерпілим, – дорожньо-транспортних пригод. Завжди керуємось правилами дорожнього руху – основа безпеки на дорозі.