Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни.

Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.
Тому з нагоди Дня Миру у Рожнівському ліцеї “Гуцульщина” імені Федора Погребенника відбулася акція «Ми за мир у всьому світі». Всі учні ліцею з великим задоволенням приймали участь у даному заході. У початковій школі було організовано виставку малюнків “Діти хочуть миру”. Учні 5-11 класів працювали над створенням “Голуба Миру” та тематично прикрашали свої класні кімнати. Протягом дня представники учнівського самоврядування організували фотобутафорію для всіх здобувачів освіти. А на звершення дня відбулось засідання дитячої організації “Суцвіття”, де учні дізналися про походження даного свята, виконували творчі завдання та взяли участь у грі “Урок миру та дружби”.

Нехай мир супроводжує Вас у всьому. Бережіть себе і близьких.
МИ ЗА МИР У ВСЬОМУ СВІТІ! В КРАЇНІ, В СІМ’Ї, В ШКОЛІ!