Який чарівний, дивовижний світ!
І ми на цій планеті-Люди.
Учись добро творити з юних літ,
Тоді й тобі самому добре буде.

Такими словами керуються учні та батьки 5-А класу, котрі щорічно стараються підтримати дітей, які потребують допомоги, опіки, доброго слова, молитви! Щирі, добрі, чуйні п’ятикласники Рожнівського ліцею “Гуцульщина” 18 грудня у переддень великого свята -Дня Святого Миколая- відвідали реабілітаційний центр “Лелеченя” (смт. Заболотів). Такі акції добра і милосердя стали доброю традицією для учнів та батьків 5-А класу! Юні ліцеїсти з допомогою батьків та класного керівника Кричун Н.Я радо та щиро привітали вихованців центру з Днем Святого Миколая, подарували їм маленьке свято: щире спілкування, віршовані вітання зі святом, спільне прикрашання іграшками подарованої ялинки, веселі конкурси, хороводи, пісні, забави, ігри! Також подарували фрукти та канцелярію! Щира подяка за теплий прийом керівнику реабілітаційного центру ” Лелеченя” Лавриненко Лілії Амброзівні, вихователям Бегей Надії Іванівні та Паланчук Тетяні Василівні, всім працівникам закладу, які доклали максимум зусиль для того, щоб ця зустріч була весела і цікава: танцювальні номери вихованців центру, підготовлені конкурси, забави, ігри. А на останок смачне печиво та сирна запіканка, яку приготували для п’ятикласників вихованці-лелеченята та працівники центру!

[envira-gallery id=”3100″]

Щира атмосфера подарувала багато емоцій, дала моральні уроки як дорослим, так і дітям! Хочеться висловити велику подяку всім учням і батькам 5-А класу, які стовідсотково взяли участь у даній акції, за благодійні внески та допомогу! Особлива подяка голові Рожнівської ОТГ Сергію Васильовичу Радишу, який виділив безкоштовне пальне; директору ліцею Радиш Олені Юліанівні за підтримку та організацію, шкільному водію пану Михайлу за безпечну дорогу та веселий настрій! Нехай не міліє криниця вашої доброти! Хай до всіх сьогодні вночі завітає добрий Святий Миколай з подарунками і принесе у кожну хату мир, здоров’я, Віру, Надію, Любов, тепло, радість, затишок, благополуччя!