У межах проекту «Все буде Україна!» 14 квітня було проведено чергову зустріч з внутрішньо-переміщеними особами віком від 6 до 10 років. Зустріч з даною віковою категорією проводилась вперше, тому ми розпочали з кола знайомства. Радісно привітала нових учнів директор ліцею Олена Юліанівна Радиш. Підтримала її Любов Ярославівна Пучко, заступник директора. Діти почували себе невимушено, тому кожен з них розповів багато інформації про себе та свої сім’ї. Пізніше було проведено гру-квест «Як святкують Великдень у різних країнах світу. Все про Великдень», в якій взяли активну участь усі і діти та навіть їхні батьки. Учасники квесту познайомились з Великодніми традиціями у різних країнах світу, зокрема й у нашому рідному Рожнові. Завершився квест творчим завданням «Великодня розмальовка», яке плавно перейшло у творчу майстерню під супроводом Розалії Дмитрівни Боєчко, учительки образотворчого мистецтва. Діти допомогли Великодньому зайцеві зібрати повну корзину писанок. Після гри, діти відправились на танцювальну перерву разом з хореографом нашого ліцею Русланою Петрівною Данилюк. Діти весело танцювали, сміялись, і здається на якусь мить забули про війну у їхніх рідних містах. Це заняття далось всім легко, адже більшість дітей є творчими та кожен з них талановитий по-особливому, але в танцях вони змогли це довести, чим зробили цей факт беззаперечним.Завершилась зустріч традиційним чаюванням з солодощами, де ми продовжили більш неформальне спілкування. На пам’ять зробили спільне фото, яке зігріватиме наші серця, адже ця зустріч була неймовірно атмосферною та приємною. Відповідальними за організацію та проведення заходу були: Радиш А.Р., Корочук У.Б., Юрах Х.Я., Томей Д.В.

Сподіваємось на нашу наступну зустріч. Дякуємо за вашу участь та позитив! Ви неймовірні! За вами майбутнє! Все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!