Щорічно, у третю суботу квітня, ми відзначаємо День довкілля. Населені пункти нашої громади потерпають від того, що наші співгромадяни часто кидають сміття прямо під ноги.

13 квітня учні Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника, а саме члени учнівського самоврядування, розпочали флешмоб «За чисте довкілля!». Мета цього заходу – привернути увагу громадськості до екологічних проблем держави, спонукати якомога більше людей до активних дій, аби не допустити, щоб навантаження на природні екосистеми сягнуло своєї критичної межі.

У селі Рожнів учасники флешмобу обрали 2 найбільш забруднені локації. Ліцеїсти зібрали 60 мішків сміття, чим, власне, поліпшили екологічну ситуацію у нашому селі.
Запрошуємо всі освітні заклади нашої Рожнівської територіальної громади приєднатися до флешмобу «За чисте довкілля!». А наших односельців закликаємо не смітити та не викидати мішки сміття, а особливо підгузки, просто біля центральної дороги!

Організатори вдячні всім, хто, проявивши високу громадянську позицію та екологічну свідомість, долучився до флешмобу.

Нехай чистота та охайність стануть нашою доброю звичкою.