Напередодні Світлого Свята Великодня, учні Рожнівського ліцею “Гуцульщина” імені Федора Погребенника разом з батьками та вчителями взяли активну участь в акції «Великодній кошик солдату». Для військовослужбовців, які сьогодні захищають нашу землю від агресора, ліцеїсти передали щирі та теплі слова подяки за те, що над їхнім селом мирне синє небо, що їх сон тривожать лише співи пташок, що вони можуть спокійно ходити до школи. Також учасники акції зібрали для наших захисників продукти харчування, предмети гігієни, солодощі, закрутки, овочі та фрукти.

В результаті спільної допомоги воїнам АТО зібрано: 14528 гривень, 33 кг рису, 28 кг гречки, 25 кг макаронних виробів, 38 кг гороху, 4 кг ячневої крупи, 5 кг кукурудзяної крупи, 2 упаковки родзинок, 3,5 кг фасолі, 2 упаковки вівсяних пластівців, 21 кг солі, 2 кг цукру, 45 упаковок перцю, 12 упаковок лаврового листа та гвоздики, 3 упаковки сухарів, 2 упаковки глазурі, 1 пакет сушениць, 1 л. олії, 1 л. оцету, 6 кг картоплі, 12 упаковок кришок для банок, 2 кг яблук, 8 упаковок кави, 22 упаковки чаю, 5 упаковок печива, 3 упаковки шоколаду з цукерками, 5 захисних масок, 4 туалетні рушнички, 60 мил для рук, 6 банок миючого засобу для посуду, 2 упаковки порошка для прання, 1 зубна паста, 1 шапмунь, 20 господарських мил, 30 банок, 30 мішків, 1 пакет з медикаментами, 8 Великодніх рушничків, 1 Великодній кошик, 3 рибні консерви; закрутки (м’ясні, салатні, гриби, рибні, варення) : 0,5 л – 132 б; 1 л – 97 банок; 0,75 л – 5 банок; 3 л – 4 банки; 1,5 л – 5 банок.

Українські воїни повинні відчувати нашу підтримку, тепло щирих сердець, те, що вони не самотні, що ми думаємо і переживаємо за них. Сподіваємося, що ці скромні дарунки принесуть нашим захисникам хвилини радості та згадку про рідну домівку.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до акції!