![](https://rozhniv-school.in.ua/wp-content/uploads/2021/11/photo_2021-11-28_16-53-43-1210x642.jpg)
У кожну четверту суботу листопада в Україні щорічно відзначається скорботна пам’ятна дата – День пам’яті жертв Голодомору. …історія нас горем вчить,
Щоб не забулось незабутнє.
Бо там, де пам’ять не мовчить,
Там щастям повниться майбутнє. З учнями 3-А класу була проведена бесіда ” Голодомор 1932-1933. Пам’ятаємо”. Також діти власноруч виготовили незабудки і вшанували пам’ять мільйонів людей, які стали жертвами цього страшного злочину радянської влади проти людства. Пам’ятаємо… Молимось…