Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.
Напередодні Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті померлим від голоду», приуроченій 88-й річниці Голодомору 1932-1933 років в Україні, в Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника пройшов ряд заходів.
Класними керівниками проведено тематичні уроки пам’яті, бесіди, відео-уроки з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору. Організовано перегляд художніх та документальних фільмів про події часів Голодомору 1932-1933 рр в Україні.
Бібліотекарем ліцею оформлено тематичну виставку історичної, художньої та документальної літератури за темою: «Минуле стукає в наші серця».
Заступником директора з виховної роботи та педагогом організатором проведено засідання учнівського самоврядування на якому відбувся майстер-клас з виготовлення колосів – сумного символу Голодомору. Також організовано читацьку конференцію: «Табу на правду. Чому в СРСР забороняли говорити про Голодомор», «Демографічні зміни України внаслідок Голодомору. Вплив на сьогодення.»
Завершився день скорботи хвилиною мовчання у кожній класній кімнаті. А 28 листопада всі учні ліцею рівно о 16-й годині приєднаються до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду» у своїх домівках.
Пам’ятаємо!