Цю акцію проведено для того, щоб з’ясувати ступінь усвідомленості учнів щодо цього проблемного питання та розглянути шляхи його вирішення.
Під час виховної години обговорювалися результати анкетування, а також надавалися інформація та поради щодо того, як виявити та запобігти випадкам булінгу. Зокрема, було звернуто увагу на важливість взаємоповаги, толерантності та підтримки один одного в учнівському середовищі.
Більшість учасників виявили глибоке розуміння та емпатію щодо цієї проблеми. Багато учнів висловили бажання долучитися до різних ініціатив та заходів, спрямованих на запобігання булінгу та підтримку жертв.
Було приємно побачити активну участь учнів у дискусії та їх бажання зробити наш клас більш безпечним та дружнім місцем для всіх.