Булінг – жорстоке поводження однолітків з іншими, залишає негативний слід у серцях та розвитку кожного школяра. Заплутаність та стрес, що виникає від булінгу, важко пережити, особливо для учнів 8 класу, які намагаються знайти своє місце у світі дорослих.
«Булінг – off» – такою була тема виховного заняття у 8 – Б класі . Восьмикласники взяли участь у грі « Хуліган», під час якої ознайомилися з різними видами булінгу, дізналися які емоції виникають в учнів , які піддаються булінгу. З креативністю підійшли до розбору різних конфліктних ситуацій, знаходили шляхи їх вирішення.
На завершення заняття учні створили колаж  «Будуємо мир навколо себе» та прослухали притчу про труднощі. А також усвідомили, що запобігання булінгу є завданням усієї шкільної громади, і кожен внесок, незалежно від його розміру, є важливим кроком у цьому напрямку.