В рамках реалізації проекту «Healthy Schools» учні та вчителі Рожнівського ліцею відвідали НПП «Гуцульщина»

Популярність здорового способу життя зростає з кожним днем все більше та усе стрімкіше. Кожен хоче бути здоровим, відчувати силу та бадьорість не тільки свого духу, а й тіла. Виховання здорового способу життя – є одним із завдань сучасної української школи. Про це, зокрема, свідчить навчальний предмет «Основи здоров’я», проведення тематичних виховних годин, тренінгів, а також участь шкіл у проектах та програмах, що мають на меті виховати фізично, морально та духовно здорову особистість. Таким проектом, в якому нині бере участь Рожнівський ліцей Гуцульщина імені Федора Погребенника, є «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Це унікальна програма, що має на меті сприяти розвитку у школярів здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я.

[envira-gallery id=”789″]

В рамках реалізації проекту учні та вчителі Рожнівського ліцею відвідали Національний природний парк «Гуцульщина», де змогли поєднати приємне з корисним. Зокрема, фізично активний аспект програми втілювався під час проходження еколого-пізнавальною стежкою «До оглядового майданчика на гору Острий», звідки відкриваються неповторні панорами міста Косів та гірських хребтів (Каменистий, Хоминський, Сокільський, Брусний). Ліцеїсти та їхні наставники здолали півторакілометрове підняття на вершину, висотою 584 м. Після цікавого маршруту, відвідувачі Парку завітали до місця відпочинку «Зелена школа», де приготували та поласували національні гуцульські страви: банош, бринзу, гриби, узвар та ін.

Працівники НПП «Гуцульщина» завжди раді приймати відвідувачів, які пропагують здоровий спосіб життя. Бажаємо Рожнівському ліцею успіхів у реалізації проекту та надіємося на подальшу співпрацю.

Надія Копер, к.г.н., заступник начальника відділу рекреації та благоустрою НПП «Гуцульщина»