У нашому ліцеї з 9 по 13 вересня успішно пройшов Олімпійський тиждень — захопливий захід, спрямований на популяризацію здорового способу життя, спорту та олімпійських цінностей серед учнів. Протягом тижня ліцеїсти активно брали участь у різноманітних спортивних змаганнях, естафетах, вікторинах і тематичних уроках, присвячених історії Олімпійських ігор та досягненням українських спортсменів.Кожен день тижня був наповнений цікавими подіями: від командних ігор та турнірів з футболу і волейболу до індивідуальних конкурсів на спритність та витривалість. Також учні змогли перевірити свої сили на тематичних вікторинах та естафетах.
Юні спортсмени нашого ліцею під керівництвом вчителів фізичної культури взяли участь у п’ятиденному челенджі, а саме:
Понеділок:день присідання
Вівторок: день планки
Середа: день підкачки пресу
Четвер: день віджимання
П’ятниця: день відбивання м’яча
Атмосфера дружби, взаємопідтримки та спортивного ентузіазму надихала учнів прагнути до нових досягнень не лише на спортивних майданчиках, але й у житті.Дякуємо всім учасникам та вчителям фізичної культури за чудову організацію і проведення цього заходу!